O MNĚ..

o mneLibovolno vyjadřuje to, co jsem...

Jsem interiérová designérka, zároveň kreativní a svobodomyslný člověk se smyslem pro barvy a harmonii v prostoru. Mým přáním je interiér, který vyzařuje osobnost jeho obyvatel, ne jen designéra, případně firmy, která dodává nábytek..
Chci vyhnat nudu a šeď, stagnaci a zanechat prostor plný energie. Snažím se o osobitost a netradiční řešení, vyhýbám se jednotvárnosti a klišé...

Mým cílem je pomoci klientům, aby našli sami sebe, protože interiér stejně jako náš vzhled odráží to, jací jsme a jak žijeme..
Svou práci dělám s nadšením a vášní, vzájemná spolupráce je radostí..

Při své práci využívám principy feng-shui. Toto učení je o toku energie v prostoru, měl by v klidu proudit a nevytvářet negativní či stagnující energii.. Ráda poradím s umístěním nábytku.

Při tvorbě pro děti využívám principy Montessori pedagogiky. Hlavním principem je zásada „Pomož mi, abych to udělal sám“, děti se chtějí o sebe postarat samy a je na nás, abychom jim to umožnili... Tyto principy se dají dobře využít i v prostoru pro dospělé, kde každá věc má své místo a je lehce dosažitelná a viditelná...

Pomůžu vám cítit se znovu jako doma..

Ceník mých služeb

Návrh prostoru ve 3D programu (Arcon, SketchUp)

Konkrétní cena se liší dle požadavků klienta, náročnosti návrhu a velikosti prostoru, tento ceník je proto spíše orientační..

  • návrh interiéru jedné místnosti do 25 m2 ................... od 5 000 Kč
  • návrh interiéru jedné místnosti 25 m2 až 40 m2 ......... od 8 000 Kč
  • návrh interiéru jedné místnosti nad 40 m2 ................. od 10 000 Kč

 

Realizace

K návrhu je potřeba přičíst částku za realizaci, která se odvíjí od míry spolupráce na realizaci. Je možné pouze dohlížet a nebo naopak realizaci řídit. Nábytek je možné zakoupit již hotový nebo vytvořit nábytek na míru, v tomto případě dodávám i potřebnou dokumentaci pro výrobce.

Součástí realizace je výběr vhodných konkrétních výrobků a dekorací do prostoru, nakupování s klientem, koordinace jednotlivých činností v bytě (malování, tapetování), konzultování a dozor průběhu realizace.

Cena realizace se může pohybovat od zhruba poloviny ceny za návrh interiéru až třeba po dvojnásobek ceny za návrh. Pracuji tak, že na klienta nespěchám, má možnost si vše promyslet, seznámím ho se všemi možnostmi. Je potřeba si uvědomit, že interiérový designér je v tomto bodě především placen za ušetřený čas a peníze, co se týče výběru, shánění a nakupování jednotlivých produktů a služeb. Jeden den, který strávíme nakupováním nám může vyřešit i 80-90% prostoru, stejně tak realizace bude postupovat mnohem rychleji, pokud vím na koho se obrátit a jak jednotlivé činnosti navázat.

Ostatní služby

  • vyžádáná konzultace je ceněna 550,- Kč/hod.

 

Kontakt

Ing. Pavlína Libová
Sušilova 3
Brno
Mobil: 777/699192
E-mail: 

Office: Reparáda Coworking
Jaselská 17
Brno